Varig Orkla Arena

Resultater - Varig Orkla Arena - 19.06.2026

Løp: 1
Start: 19. 06. 2026 kl. 18:30 Bane: Varig Orkla Arena Løpnavn: HEGLE REGNSKAPS LØP
Premiesum: 42000 Distanse: 2300 Baneforhold: Lett
Plass Startnr Hestens navn Tid Premie Rytter Evt odds Trener Blinkers Vekt
1 8 Ferox of Paris (S) 2:57,0 16000 Bjørn Steine 102 Per M. Hofstad
Far: Trixton (US)
Mor: Final Hope* (S)
Eier: Per M. Hofstad (HOMMELVIK)
Trener: Per M. Hofstad
Oppdretter: Sverige
2 12 Evangeline 2:57,0 8000 Dag-Sveinung Dalen *22 Ingrid Sellie
3 9 Mahara Glide 2:57,4 5000 Jarle Morten Sørmo 623 Jarle Morten Sørmo
4 15 Lucky De Luxe 2:58,6 4000 Lars Anvar Kolle 568 Magne Olsen
5 1 Trilliondollar Rags 2:58,7 3000 Erik Brækken 388 Noralf P. Brækken
6 2 Catchthemoon 2:58,9 3000 Svein Ove Wassberg 208 Arild Idar Trøan
7 10 Milliondollar Rags 2:59,2 3000 Noralf P. Brækken 153 Noralf P. Brækken
0 5 Olivia B.R. 2:59,3 Boye Ølstøren 203 Edvard Ølstøren
0 7 Lucky Pale Ale 2:59,4 Atle Solhus 300 Marit S. Langen
0 11 Daddy's Dude 2:59,6 Jomar Blekkan 281 Vegard Lundstrøm Wolden
0 6 Othello B.R. 2:59,8 Thomas Mjøen 114 Siri Sprauten Slettås
0 13 Lille Mustang 2:59,9 Tom Erik Solberg 717 Ann-Christin Davanger
0 14 Maja's Angel 3:00,0 Åsbjørn Tengsareid 752 Vegard Lundstrøm Wolden
0 4 Novatron 3:00,8 Eirik Høitomt 34 Vegard Lundstrøm Wolden
0 3 Rosie 3:06,6 Tor Arne Eggen 484 Tor Arne Eggen

Vunnet: Hode
Odds: V: 10,25 P: 2,33-1,83-8,69 TV: 13,67 T: 2729,64
Omsetning: V: 34190 P: 11682 TV: 17048 T: 24153
Total omsetning: 87073



Løp: 2
Start: 19. 06. 2026 kl. 18:55 Bane: Varig Orkla Arena Løpnavn: NARDO BIL / XPENGS NM-LØP
Premiesum: 75500 Distanse: 1800 Baneforhold: Lett
Plass Startnr Hestens navn Tid Premie Rytter Evt odds Trener Blinkers Vekt
1 4 Id Diamant 2:11,1 30000 Per Oleg Midtfjeld *23 Bjørn Steinseth
Far: Maharajah (S)
Mor: Diana B.R.
Eier: Stall Ida Christine
Trener: Bjørn Steinseth
Oppdretter: Stall Ida Christine
2 7 Saga Krobak 2:11,5 15000 Lars Anvar Kolle 56 Torarin Lamvik
3 5 Fighter Vang (DK) 2:11,7 9000 Per Vetle Kals 135 Annika Gresseth
4 6 Googooman 2:11,8 6000 Tom Erik Solberg 47 Tor Arne Eggen
5 3 Ladys Nite K. (US) 2:12,5 4500 Åsbjørn Tengsareid 332 Jomar Blekkan
6 8 One For The Money 2:12,6 3000 Bjørn Steine 240 Toril Aune Breimo
0 2 Folsom Cash 2:12,8 2000 Magnus Teien Gundersen 251 Thea Indrebø
0 1 Quantum Tile 2:13,0 2000 Veronika Bugge 75 Kristine Kvasnes
0 9 Casartelli 2:13,4 2000 Hans Chr. Holm 493 Jomar Blekkan
0 10 Bangles (S) 2:29,6 2000 Eirik Høitomt 107 Vegard Lundstrøm Wolden

Vunnet: 1 3/4 Lengde
Odds: V: 2,31 P: 1,71-2,24-2,37 TV: 11,49 T: 181
Omsetning: V: 27105 P: 10890 TV: 22825 T: 27438
Total omsetning: 88258



Løp: 3
Start: 19. 06. 2026 kl. 19:18 Bane: Varig Orkla Arena Løpnavn: RETURA MIDTS NM-LØP
Premiesum: 75500 Distanse: 1800 Baneforhold: Lett
Plass Startnr Hestens navn Tid Premie Rytter Evt odds Trener Blinkers Vekt
1 6 He Dares the Devil (S) 2:12,8 30000 Svein Ove Wassberg *24 Tor Arne Eggen
Far: Fourth Dimension* (US)
Mor: Borga Effekt (S)
Eier: Team We Dares
Trener: Tor Arne Eggen
Oppdretter: Sverige
2 3 Megatron 2:13,1 15000 Tom Erik Solberg 34 Ole Dragsten
3 4 Nezza Caviar (S) 2:13,1 9000 Per Vetle Kals 56 Per Kåre Vinterdal
4 9 Kvåles Tobin 2:13,6 6000 Veronika Bugge 70 Ann-Karin Rostad
5 7 Twisted Genius 2:14,1 4500 Hans Chr. Holm 637 Beate Halvei Klomstad
6 1 Smashing You 2:14,2 3000 Dag-Sveinung Dalen 206 Lars Johnsen
0 10 Nappa Hall (S) 2:14,2 2000 Magnus Teien Gundersen 182 Vegard Lundstrøm Wolden
0 2 Premium Tooma (S) 2:14,3 2000 Lars Anvar Kolle 294 Tor Arne Eggen
0 5 Corazon 2:14,9 2000 Bjørn Steine 243 Ola Martin Foss
0 8 Royal Act (S) 2:17,4 2000 Per Oleg Midtfjeld 326 Jomar Blekkan

Vunnet: 1 1/4 Lengde
Odds: V: 2,4 P: 1,28-1,16-1,38 TV: 4,03 T: 34,93
Omsetning: V: 33265 P: 10103 TV: 19311 T: 30114
Total omsetning: 92793



Løp: 4
Start: 19. 06. 2026 kl. 19:41 Bane: Varig Orkla Arena Løpnavn: NORGESFÒR ORKLAS NM-LØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG
Premiesum: 73500 Distanse: 1800 Baneforhold: Lett
Plass Startnr Hestens navn Tid Premie Rytter Evt odds Trener Blinkers Vekt
1 2 Holter Sjur 2:36,0 30000 Lars Anvar Kolle 24 Jenny R. Krangsås
Far: Will Prinsen
Mor: Perle Kaisa
Eier: Jenny R. Krangsås (BØRSA)
Trener: Jenny R. Krangsås
Oppdretter: Stall Holter
2 1 Skjetneylva 2:36,5 15000 Dag-Sveinung Dalen 414 Odd Erik Skjølberg
3 8 Silke Odin 2:36,6 9000 Bjørn Steine *21 Louise Vebostad Trudvang
4 6 R.M.G. Sommerfugl 2:37,7 6000 Hans Chr. Holm 119 Tor Arne Eggen
5 5 Nossum Arn 2:38,1 4500 Svein Ove Wassberg 96 Odd Arne Kjøsnes
6 10 Rofstad Teddy 2:38,2 3000 Veronika Bugge 401 Helge Kvaal
0 4 Jardar Jr. 2:39,1 2000 Åsbjørn Tengsareid 349 Kåre Riseth
0 3 Merklin 2:39,2 2000 Eirik Høitomt 338 Ole Blokkeskar
0 9 Drageløperen 2:42,5 2000 Per Vetle Kals 123 Bjørn Garberg
Strøket 7 Polar Brage Tom Erik Solberg 0 Kåre Riseth

Vunnet: 2 3/4 Lengder
Odds: V: 2,42 P: 1,3-1,99-1,25 TV: 26,63 T: 148,58
Omsetning: V: 30340 P: 8032 TV: 18775 T: 29543
Total omsetning: 86690



Løp: 5
Start: 19. 06. 2026 kl. 20:05 Bane: Varig Orkla Arena Løpnavn: EXIGOS LØP
Premiesum: 75500 Distanse: 1800 Baneforhold: Lett
Plass Startnr Hestens navn Tid Premie Rytter Evt odds Trener Blinkers Vekt
1 6 Duflot (S) 2:12,5 30000 Åsbjørn Tengsareid 32 Rune Haugen
Far: Fabulous Wood* (FR)
Mor: Piova Kronos (S)
Eier: Boys In Blue
Trener: Rune Haugen
Oppdretter: Sverige
2 7 Italy 2:12,9 15000 Dag-Sveinung Dalen 199 Arvid M. Hovsten
3 10 Mayweather 2:13,3 9000 Magnus Teien Gundersen 385 Odd Nyeng
4 1 Gaston Design (DK) 2:13,3 6000 Per Vetle Kals 73 Per Arne Eggan
5 3 Elton Rags 2:13,5 4500 Svein Ove Wassberg *19 Noralf P. Brækken
6 5 Scarselli 2:13,6 3000 Per Oleg Midtfjeld 283 Irene Løfaldli
0 2 Flotating Device (S) 2:13,6 2000 Lars Anvar Kolle 150 Jarle Morten Sørmo
0 9 Wicket Surface 2:13,9 2000 Eirik Høitomt 142 Trine Jørgensen
0 8 Popfinger 2:14,0 2000 Bjørn Steine 525 Ingunn Terese P. Mjøen
0 4 Fighter From Start 2:14,7 2000 Tom Erik Solberg 493 John Einar Theodorsen

Vunnet: 1 3/4 Lengde
Odds: V: 3,22 P: 1,94-5,73-3,14 TV: 22,6 T: 250,59
Omsetning: V: 43883 P: 12039 TV: 23843 T: 27732
Total omsetning: 107497



Løp: 6
Start: 19. 06. 2026 kl. 20:27 Bane: Varig Orkla Arena Løpnavn: RAMLO SANDTAKS NM-LØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG
Premiesum: 75500 Distanse: 1800 Baneforhold: Lett
Plass Startnr Hestens navn Tid Premie Rytter Evt odds Trener Blinkers Vekt
1 3 Lannem Sokken 2:34,7 30000 Hans Chr. Holm 39 Andreas Opheim
Far: Tekno Odin
Mor: Lannem Silje
Eier: Menhammar Stuteri AB (), Ola M. Skrugstad (DOVRE)
Trener: Andreas Opheim
Oppdretter: Ola M. Skrugstad
2 4 Oskar 2:35,6 15000 Lars Anvar Kolle 324 Olav Aune
3 9 Lykkje Pelle 2:35,6 9000 Magnus Teien Gundersen 309 Harald Kvåle
4 1 Farsklars 2:35,7 6000 Eirik Høitomt 190 Stig Rønne
5 10 Norbalder 2:36,0 4500 Svein Ove Wassberg 308 Anne Dahlshaug
6 2 M.P.Lexus (S) 2:36,0 3000 Åsbjørn Tengsareid 256 Eivind Gravdal
0 5 Lauvås Farsin 2:36,0 2000 Per Oleg Midtfjeld 52 Harald Kvåle
0 6 Opseth Mjoll 2:36,1 2000 Per Vetle Kals 357 Ole Blokkeskar
0 8 Kolbu Julian 2:36,6 2000 Bjørn Steine 109 Øystein Mælen
0 7 Åsaodin 2:37,2 2000 Tom Erik Solberg *21 Ola Martin Aasen
Disk. galopp 11 Roald Kjempe DG Veronika Bugge 280 Veronika Bugge

Vunnet: 4 Lengder
Odds: V: 3,93 P: 1,91-6,25-3,46 TV: 51,23 T: 471,56
Omsetning: V: 30538 P: 11258 TV: 21624 T: 28803
Total omsetning: 92223



Løp: 7
Start: 19. 06. 2026 kl. 20:50 Bane: Varig Orkla Arena Løpnavn: BÅRDSHAUG HERREGÅRDS NM-LØP
Premiesum: 73500 Distanse: 1800 Baneforhold: Lett
Plass Startnr Hestens navn Tid Premie Rytter Evt odds Trener Blinkers Vekt
1 5 Nonstop Bonanza 2:12,2 30000 Dag-Sveinung Dalen 34 Kristine Kvasnes
Far: Googoo Gaagaa (US)
Mor: Freia Bonanza
Eier: Cathrin Sandsengen (REINSVOLL), Ronny Sandsengen (REINSVOLL)
Trener: Kristine Kvasnes
Oppdretter: Julie A. Gjerstad & Elisabeth Gjerstad
2 2 Synjo Danseur 2:12,8 15000 Åsbjørn Tengsareid 118 Håvard Winther Storler
3 1 Id Duchess 2:12,9 9000 Hans Chr. Holm 68 Bjørn Steinseth
4 3 Nero B.R. 2:13,0 6000 Bjørn Steine *31 Vegard Lundstrøm Wolden
5 6 Who's Moni (S) 2:13,0 4500 Per Oleg Midtfjeld 48 Asbjørn Opdal
6 9 Kumiko 2:13,3 3000 Magnus Teien Gundersen 152 Hanne Aasmundstad
0 4 Synjo Accelerando 2:13,6 2000 Tom Erik Solberg 501 Trond M. Høiås
0 8 Hansi D. (DK) 2:14,2 2000 Veronika Bugge 356 Veronika Bugge
0 7 Kangaroo (DK) 2:14,3 2000 Svein Ove Wassberg 298 Trude Kleveland
Disk. galopp 10 Prosandcons DG Eirik Høitomt 158 Arve Sjoner

Vunnet: 3 Lengder
Odds: V: 3,48 P: 1,29-4,39-2,77 TV: 21,85 T: 97,71
Omsetning: V: 28805 P: 10804 TV: 19196 T: 30428
Total omsetning: 89233



Løp: 8
Start: 19. 06. 2026 kl. 21:12 Bane: Varig Orkla Arena Løpnavn: ORKLA STÅLKONSULTS NM-LØP
Premiesum: 73500 Distanse: 1800 Baneforhold: Lett
Plass Startnr Hestens navn Tid Premie Rytter Evt odds Trener Blinkers Vekt
1 7 Kelvin Key 2:15,2 30000 Eirik Høitomt *12 Noralf P. Brækken
Far: Cristal Money* (FR)
Mor: Elgin Special (US)
Eier: Erik Brækken (MELHUS)
Trener: Noralf P. Brækken
Oppdretter: Tone Wirkola
2 10 Zuni Raven 2:15,5 15000 Magnus Teien Gundersen 282 Reinhardt S. Lund
3 5 Agiantdream (S) 2:15,9 9000 Dag-Sveinung Dalen 100 Vegard Lundstrøm Wolden
4 1 Fenwick Gene (S) 2:16,8 6000 Hans Chr. Holm 195 Bjørn Steinseth
5 8 Trixie Lady 2:16,9 4500 Svein Ove Wassberg 235 Bjørn Steinseth
6 9 Ebony And Ivory (S) 2:17,3 3000 Veronika Bugge 375 Magne Olsen
0 6 Pocahontas Boko (S) 2:17,6 2000 Åsbjørn Tengsareid 135 Bjørn Steinseth
0 3 Final Look 2:18,3 2000 Per Oleg Midtfjeld 320 Arne Aunhaug
0 2 Juliette F.T. 2:24,0 2000 Per Vetle Kals 88 Bjørn Steinseth
Strøket 4 Beauty Bris Lars Anvar Kolle 0 Bjørn Steinseth

Vunnet: 1 1/2 Lengde
Odds: V: 1,28 P: 1,26-4,73-1,97 TV: 23,88 T: 122,82
Omsetning: V: 27201 P: 7572 TV: 18984 T: 30142
Total omsetning: 83899



Løp: 9
Start: 19. 06. 2026 kl. 21:34 Bane: Varig Orkla Arena Løpnavn: TRØNDER TAXIS NM-LØP / SPORTRAPP / GRUNNLAG
Premiesum: 77500 Distanse: 1800 Baneforhold: Lett
Plass Startnr Hestens navn Tid Premie Rytter Evt odds Trener Blinkers Vekt
1 8 Nordstormen Ø.K. 2:40,3 30000 Hans Chr. Holm 100 Frank Westberg
Far: Bork Odin
Mor: Lidå Ø.K.
Eier: Stall Seven Opp
Trener: Frank Westberg
Oppdretter: Stall Davenskø
2 2 Lille Utah 2:41,0 15000 Per Vetle Kals 275 Rune Haugen
3 6 Bjørn 2:41,2 9000 Per Oleg Midtfjeld 324 Bjørn Garberg
4 10 Best Rauen 2:41,5 6000 Eirik Høitomt 203 Bjørn Steinseth
5 4 Kamiro 2:41,5 4500 Lars Anvar Kolle 181 Linn Therese Sinnes
6 9 Voyle Prinsen 2:41,7 3000 Åsbjørn Tengsareid 34 Jomar Blekkan
0 7 Kringlers Loke 2:41,9 2000 Svein Ove Wassberg 103 Veronika Bugge
0 1 Husan Teddy 2:41,9 2000 Bjørn Steine 557 Arnstein Søpstad
0 12 Mai Sola 2:42,6 2000 Dag-Sveinung Dalen *28 Kristine Kvasnes
0 11 Ruben 2:43,0 2000 Magnus Teien Gundersen 140 Kjetil Elden
0 5 Pave Jerkeld 2:47,6 2000 Veronika Bugge 66 John Mogset
Strøket 3 Tysvær Borka Tom Erik Solberg 0 Norun Totland Enoksen

Vunnet: 3 1/2 Lengder
Odds: V: 10 P: 4,16-5,49-5,96 TV: 186,41 T: 2554,83
Omsetning: V: 30644 P: 10524 TV: 23775 T: 28535
Total omsetning: 93478



Løp: 10
Start: 19. 06. 2026 kl. 21:56 Bane: Varig Orkla Arena Løpnavn: VARIG ORKLA ARENAS LØP
Premiesum: 44000 Distanse: 2300 Baneforhold: Lett
Plass Startnr Hestens navn Tid Premie Rytter Evt odds Trener Blinkers Vekt
1 5 Lizandro 2:56,3 18000 Per Arne Eggan *26 Aina H. Westberg
Far: Lionel
Mor: Alcatraz
Eier: Team I'll buy the bar
Trener: Aina H. Westberg
Oppdretter: Trude C. Tevik Gulbrandsen
2 3 Lilla Långøra (S) 2:56,6 9000 Jarle Morten Sørmo 263 Per Kåre Vinterdal
3 4 Golden Rags 2:57,2 6000 Noralf P. Brækken 30 Noralf P. Brækken
4 1 Kayo M.E. 2:57,2 4500 Erik Brækken 389 Noralf P. Brækken
5 2 Lexingtron 2:57,5 3500 Tor Arne Eggen 148 Marit S. Langen
6 10 Fiores Princess 2:57,6 3000 Thomas Mjøen 187 Lars Johnsen
0 7 Lady Caroline (DK) 2:58,9 Lars Anvar Kolle 393 Magne Olsen
0 9 Zevs Down 3:01,6 Åsbjørn Tengsareid 67 Leif Arild Rugland
0 6 Tianshi Soa 3:02,8 Boye Ølstøren 114 Heidi Solemsli
Disk. galopp 8 Maxima Spes DG Robert Larsen 104 Robert Larsen

Vunnet: 2 Lengder
Odds: V: 2,63 P: 1,35-3,08-1,44 TV: 36,42 T: 400,31
Omsetning: V: 27569 P: 8946 TV: 16997 T: 27149
Total omsetning: 80661



Løp: 11
Start: 19. 06. 2026 kl. 22:22 Bane: Varig Orkla Arena Løpnavn: TICKSTERS MONTÉLØP
Premiesum: 77500 Distanse: 1720 Baneforhold: Lett
Plass Startnr Hestens navn Tid Premie Rytter Evt odds Trener Blinkers Vekt
1 7 Ramstad Stjernen 2:28,1 35000 Kristine Kvasnes *19 Andreas Opheim
Far: Odd Herakles
Mor: Lia Topsa
Eier: Stjernelaget
Trener: Andreas Opheim
Oppdretter: Terje Holm
2 2 Tangen Gunn 2:29,0 17500 Louane Leroux 149 Finn Arne Bakkeberg
3 12 Horg Faxen 2:29,3 10000 Ingrid Høitomt Mikkelsen 62 Per Vetle Kals
4 6 Åsaguten 2:29,8 6000 Hedda Edvardsen 95 Lars Johnsen
5 13 Terne Pil 2:29,8 5000 Hege Kristin H. Sandbæk 179 Odd Arne Kjøsnes
6 1 Tamos Teddine 2:30,4 4000 Tuva Marie Groven 311 Tuva Marie Groven
0 9 Bekke Stjernen 2:30,5 Marit Valstad 908 Marthe Røsæg
0 11 Spik Ternar 2:33,9 Nina Stene 293 Lars Johnsen
0 8 Kringlers Tollef 2:35,2 Guro Berg 665 June Grande
0 10 Stormare 2:37,8 Alma Lindebø Andersen 784 Nils Stokke
Brutt løp 3 Anna Fra Skaråsen Trude Kleveland 353 Trude Kleveland
Disk. galopp 5 Elite Stjernen DG Liv Pedersen 44 Hege Solvang
Strøket 4 Sundmin Marion Kleveland 0 Mona Kleveland

Vunnet: 4 3/4 Lengder
Odds: V: 1,98 P: 1,36-2,49-1,87 TV: 18,29 T: 121,19
Omsetning: V: 44355 P: 10061 TV: 27058 T: 44340
Total omsetning: 125814



Utbetalinger:

Dagens Dobbel odds: 9,77
Dagens Dobbel omsetning: 256027

Spilltype Riktig rette Utbetaling Antall rekker Omsetning
V4 4 315 1603 673755
V5 5 582 603 539733
V65 6 1099 1711 2144453
5 38 0

Dagens totalomsetning: 4641587


Sist oppdatert: 19.06.2026 - 22:44